Produkcia tlačených dokumentov vlastnými silami

Riešenia na mieru pre rýchlejšiu, kvalitnejšiu a efektívnejšiu vnútropodnikovú tlač.

Canon predstavil produkčnú tlačiareň imagePRESS V1000, ktorá vyniká kvalitou, kompaktnosťou a šetrnosťou

BRATISLAVA, 02. mája 2022 – Spoločnosť Canon Europe dnes uviedla na trh úplne nový digitálny farebný tlačový stroj imagePRESS V1000, ktorý predstavuje nový štandard v oblasti produkčnej tlače. Zariadenie, ktoré rieši každodenné produkčné výzvy, ktorým čelia komerční aj firemní poskytovatelia tlačových služieb, disponuje progresívnymi technologickými funkciami a predstavuje ďalšiu generáciu vo vývoji radu imagePRESS. Model imagePRESS V1000 vďaka radu nových funkcií a technológií zabezpečuje konzistentnú kvalitu, maximálnu spoľahlivosť a dobu prevádzkyschopnosti. Umožňuje tak profesionálom v oblasti tlače rozšíriť produkčné možnosti a ponuku ďalších aplikácií.

Canon showroom Bratislava

Showroom v príjemných priestoroch ponúka pre našich zákazníkov a partnerov širokú škálu produktov a služieb spoločnosti Canon. Zameriavame sa hlavne na podnikovú tlač, softvérové riešenia, digitalizáciu, veľkoformátovú a produkčnú tlač.

Canon Business Center Slovakia pre vzdelávanie

Tlačové riešenia na podporu vzdelávania vytvorené odborníkmi

PosterArtist

Tlačová správa - Navrhovanie a tlač plagátov priamo vo firmách. Canon predstavuje novú verziu programu PosterArtist

Copyright © 2022 CBC Slovakia s.r.o. | Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk - tvorba www stránok a web aplikácií | Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies (viac info)