Canon predstavuje kompaktnú veľkoformátovú tlačiareň imagePROGRAF TC-20M

Spoločnosť Canon predstavuje imagePROGRAF TC-20M, kompaktnú A1+ veľkoformátovú stolovú tlačiareň so skenerom A4

Canon predstavuje nový rad roll-to-roll tlačiarní Colorado M

Nová modulárna roll-to-roll tlačiareň Canon Colorado radu M prináša možnosť prispôsobiť rýchlosť tlače a používať biely atrament s ľahkou údržbou pre široké spektrum aplikácií

Víta Vás nový Canon showroom v Bratislave

Showroom v príjemných priestoroch ponúka pre našich zákazníkov a partnerov širokú škálu produktov a služieb spoločnosti Canon. Zameriavame sa hlavne na podnikovú tlač, softvérové riešenia, digitalizáciu, veľkoformátovú a produkčnú tlač.

Nová séria tlačiarní varioPRINT 140 QUARTZ umožňuje jednoduchšie pokrytie produkčných špičiek

Spoločnosť Canon inovovala rad čiernobielych produkčných tlačiarní a uviedla na trh sériu varioPRINT 140 QUARTZ. Modely sú vybavené osvedčenou technológiou varioPRINT 140 a ponúkajú poskytovateľom komerčnej tlače a interných tlačových služieb možnosť dočasného zvýšenia rýchlosti tlače a ľahšie pokrytie produkčných špičiek.

Canon predstavuje nový rad produkčných tlačiarní imagePRESS V1350 a V900

Vysoká kvalita aj v tých najprísnejších termínoch. Canon predstavil nový rad produkčných tlačiarní imagePRESS V1350 a V900.

Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií. Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila špecializovaný fotografický skener imageFORMULA RS40, ktorý je ideálny na reštaurovanie a digitalizáciu starých fotografií pomocou niekoľkých jednoduchých kliknutí. Ako jeden z prvých svojho druhu taktiež ponúka možnosť skenovania v dávkach až 40 fotografií a 60 dokumentov na jedno kliknutie, a to pri použití doma aj na predajni. Skener tak rozširuje predajné príležitosti pre obchodníkov v oblasti špecializovaných fotografických služieb aj tradičných predajcov.

Produkcia tlačených dokumentov vlastnými silami

Riešenia na mieru pre rýchlejšiu, kvalitnejšiu a efektívnejšiu vnútropodnikovú tlač.

Copyright © 2023 CBC Slovakia s.r.o. | Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk - tvorba www stránok a web aplikácií | Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies (viac info)