História a súčasnosť CBC Slovakia

Sme Canon Business Centrum, môžeme identifikovať a naplniť Vaše potreby, priniesť nadštandardné obchodné výhody, poskytnúť bezkonkurenčnú podporu.

História spoločnosti CBC Slovakia s.r.o. siaha až do roku 1991. V tomto roku vznikla materská spoločnosť FaxCopy a.s., ktorá sa vo svojich začiatkoch sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh.

Neustále rozširovanie aktivít spojených s predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení vyústilo do potreby osamostatnenia, a tak 1.1.2013 vznikla spoločnosť CBC Slovakia s.r.o. Ako jediný partner na Slovensku sme získali prestížny status Canon Business Center, vďaka ktorému využívame know-how spoločnosti Canon.

Našim zákazníkom dokážeme ponúknuť široké portfólio podnikových riešení Canon a s nimi súvisiace služby na najvyššej úrovni. K našim zákazníkom pristupujeme ako k partnerom. To znamená, že svoju úlohu neobmedzujeme iba na dodávku a inštaláciu zariadení a SW, ale dbáme na ďalší rozvoj a zlepšovanie prevádzkovaných systémov. Naším cieľom je vytvorenie skutočného riešenia, ktoré zákazníkom pomôže nielen znížiť nákladovú náročnosť, ale tiež zaistiť zjednodušenie a zefektívnenie pracovných procesov.

Certifikáty a ocenenia

Copyright © 2024 CBC Slovakia s.r.o. | Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk - tvorba www stránok a web aplikácií | Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies (viac info)