Jednoduché reštaurovanie a digitalizácia starých fotografií. Canon predstavil skener imageFORMULA RS40

Riešenie pre nové rastúce trhy

Na spotrebiteľskom trhu sa v poslednej dobe rozšíril nový fenomén „krabíc od topánok“, kedy sa rodiny snažia zachrániť snímky zhotovené pred érou digitálnej fotografie (bežne ukladané do krabíc od topánok). Vďaka skenovaniu a zdieľaniu týchto snímok môžu znovu oživiť cenné spomienky s priateľmi a príbuznými prostredníctvom sociálnych médií a pri zvláštnych príležitostiach. Fotografický skener imageFORMULA RS40 je pre obchodníkov ideálnou príležitosťou, ako tento trend využiť a ponúknuť zákazníkom fotoobchodov aj online predajní rýchle a výkonné riešenie so spoľahlivosťou a kvalitou obrazu, ktorú od zariadenia Canon očakávajú.

Hiro Imamura, viceprezident pre marketing a inovácie v oblasti digitálnej tlače a riešení v spoločnosti Canon Europe, vyhlásil: „Sledovanie trendov v odbore a využívanie týchto informácií na podporu rastu je jedným z kľúčových spôsobov, ako trvalo podporujeme komunitu našich partnerov. Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka nové pôsobivé riešenie, ktoré umožňuje zachytiť a využiť túto obchodnú príležitosť v oblasti zobrazovania a digitalizácie.“

Jednoduché vysokorýchlostné skenovanie fotografií v dávkach

Fotografický skener imageFORMULA RS40, vyvinutý s využitím špičkovej skenovacej technológie spoločnosti Canon, ponúka skutočne produktívne dávkové skenovanie fotografií s rýchlosťou až 30 fotografií za minútu a podávačom, ktorý dokáže pojať až 40 fotografií. V porovnaní s tradičným plochým skenerom alebo smartfónmi, ktoré snímajú fotografie po jednej, je možné ušetriť obrovské množstvo času.

Bez zložitej inštalácie softvéru môže používateľ skener jednoducho nastaviť a začať skenovať pomocou integrovaného inštalačného programu a prehľadného videa popisujúceho jednotlivé kroky. To uľahčuje zoznámenie sa so zariadením a zabezpečuje pohodlie začínajúcim používateľom.

Vysoká funkčnosť pre spokojných koncových používateľov

Fotografický skener imageFORMULA RS40 ponúka jednoduché použitie za dobrú cenu, ale zároveň nerobí kompromisy vo funkčnosti ani kvalite. Skener podporuje skenovanie rôznych typov fotografií a dokumentov rôznych veľkostí, od panorám až po účtenky, a spĺňa tak široké spektrum požiadaviek na digitalizáciu. Priama dráha podávacieho mechanizmu minimalizuje riziko chýb a zaisťuje, aby dôležité fotografie alebo dokumenty zostali pri podávaní neporušené.

Početné funkcie spracovania obrazu zabepčia prvotriedny výsledok a zvyšujú spokojnosť zákazníkov. Funkcia automatickej opravy analyzuje scénu fotografie a potom automaticky aplikuje korekcie, ktoré fotografiu rozjasnia a vylepšia, a tým ju prispôsobia pre zobrazenie na displejoch. Prístroj je tiež vybavený niekoľkými funkciami na úpravu tvárí vrátane vyhladenia, doostrenia a korekcie červených očí. Korekcia textúry povrchu papiera navyše redukuje matné artefakty a korekcia vyblednutia rozjasňuje fotografie.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Kľúčové vlastnosti – imageFORMULA RS40

Rýchle a efektívne skenovanie dávok – digitalizácia starých fotografií, kresieb alebo obrázkov nemusí byť časovo náročná. S modelom RS40 môžete pomocou funkcie Easy Scan naskenovať až 40 fotografií v jednej dávke a dosiahnuť rýchlosť skenovania 30 obrázkov za minútu – jednoduchý spôsob, ako oživiť staré spomienky.

Živá farba a ostrosť – rozjasnite digitálne kópie fotografií pomocou pokročilých funkcií spracovania obrazu, vrátane automatickej opravy fotografií, korekcie červených očí, digitálneho vyhladenia tváre a korekcie vyblednutia. Máte tiež možnosť uložiť vylepšené aj pôvodné súbory, ak chcete zachovať pôvodný vzhľad a charakter snímky.

Jednoduché použitie a ochrana proti zaseknutiu – vychutnajte si vždy bezproblémové skenovanie vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu s tromi prednastavenými možnosťami skenovania, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálne detaily iba niekoľkými kliknutiami. Inteligentné ultrazvukové senzory detekujú prekrývajúce sa stránky a funkcia Double Feed Release (DFR) rýchlo reštartuje zariadenie v prípade zaseknutia.

Zdieľajte s rodinou a priateľmi – s modelom RS40 môžete jednoducho zdieľať staré spomienky, obrázky a súbory niekoľkými jednoduchými kliknutiami. Vyberte si typ súboru, ktorý vyhovuje vašim potrebám, od malých súborov JPEG až po veľké súbory TIFF pre maximálnu kvalitu snímok, a zdieľajte ich prostredníctvom e-mailu alebo cloudových platforiem pomocou nášho intuitívneho softvéru CaptureOnTouch.

Jednoduchá inštalácia a nastavenie – jednoduché nastavenie a zahájenie skenovania – vďaka integrovanému inštalačnému programu a prehľadnému inštruktážnemu videu je zoznámenie so zariadením jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Šetrný k životnému prostrediu – buďte ohľaduplnejší k životnému prostrediu vďaka energeticky úspornému zariadeniu, ktoré pri skenovaní spotrebováva iba 19 W a v režime spánku 0,1 W, takže pomáha minimalizovať uhlíkovú stopu.

Copyright © 2024 CBC Slovakia s.r.o. | Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk - tvorba www stránok a web aplikácií | Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies (viac info)