aplikácia Canon PRINT Business

Pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie od spoločnosti Canon môžete kedykoľvek tlačiť, skenovať a odosielať dokumenty v cloude z vášho smartfónu alebo tabletu.

Produktivita a efektivita jediným stlačením tlačidla

Vytvorte bezpečné prostredie, zvýšte efektívnosť a urýchlite tak flexibilnú prácu v hybridných kanceláriách. Aplikácia Canon PRINT Business vám umožňuje tlačiť, skenovať, ukladať a odosielať dokumenty bez ohľadu na miesto a bez kompromisov v oblasti produktivity.

Inteligentnejšia práca

Pracujte efektívne bez zapnutia počítača. Spravujte dokumenty priamo zo smartfónu alebo tabletu.

Spracovanie dokumentov na cestách

Zostaňte produktívni vďaka tlači, skenovaniu, ukladaniu a odosielaniu dokumentov z ktoréhokoľvek miesta pomocou pripojenia Wi-Fi.

Kompletné funkcie

Funkcia Remote Operation (Vzdialená prevádzka) skopíruje používateľské rozhranie Home UI zariadenia spomedzi vybraných modelov z nášho portfólia do smartfónu alebo tabletu. Spravujte, zmeňte a prispôsobte tlačové úlohy tak, aby ste dosiahli maximálnu efektívnosť.Bezdotyková tlač a skenovanie

Špecifikujte nastavenia a vypracovávajte úlohy zo smartfónu alebo tabletu, vďaka čomu sa vyhnete fyzickej interakcii s ovládacím panelom zdieľaného zariadenia.

Bezpečne uložte súbory do cloudu

Pracujte bez akýchkoľvek problémov s mobilnými aplikáciami Google Drive, Dropbox a iCloud a otvorte, uložte a spolupracujte na dokumentoch priamo v cloude.


Späť hore

Copyright © 2024 CBC Slovakia s.r.o. | Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk - tvorba www stránok a web aplikácií | Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím súborov cookies (viac info)