0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon imagePROGRAF iPF6400S

Vysokokvalitná rýchla tlač vo formáte A1 (24”). Flexibilná funkčnosť pri nízkych nákladoch.

8-farebná veľkoformátová tlačiareň navrhnutá pre umeleckú grafiku. S modelom iPF6400S môžete pri vysokej rýchlosti vytvárať vysokokvalitné výtlačky vo formáte A1 (24”) pri nízkych nákladoch. Dostupný je aj voliteľný spektrofotometer.

Viac detailov

Detaily produktu

Kľúčové vlastnosti

  • 8-farebné atramentové zásobníky LUCIA EX zaručujú širšiu farebnú škálu s fantastickou reprodukciou čiernej
  • Ideálne pre produkčné, fotografické, dizajnové a exhibičné spoločnosti
  • Vysokokapacitné 300 ml atramentové zásobníky, ktoré netreba tak často vymieňať
  • 250 GB pevný disk pre efektívnu tlač komplexných úloh
  • Atramentové zásobníky typu „Hot Swap“
  • Spravujte náklady na tlač a sledujte návratnosť investícií vďaka vstavanému účtovníckemu nástroju
  • Vstavaný farebný senzor zaručuje konzistentnú a presnú reprodukciu farieb
  • Voliteľný spektrofotometer pre automatizovanú presnú správu farieb
  • Softvér je bežne dodávaný

Výnimočná kvalita – s každým výtlačkom

Vďaka 8-farebnému atramentu LUCIA EX dosahuje model iPF6400S výnimočnú kvalitu tlače. Vyššia presnosť registrácie tlače umožňuje reprodukciu jemných detailov. Vďaka vysokej odolnosti voči poškriabaniu je výstup taktiež veľmi odolný. Keďže spoločnosť Canon je jediným výrobcom, ktorý ponúka rovnaký atrament vo všetkých 8-farebných šírkach, na všetkých 8-farebných tlačiarňach môžete dosiahnuť rovnakú kvalitu a hĺbku farieb a konzistentne ju udržať.

Vysoká produktivita… pri nízkych celkových nákladoch

Model iPF6400S je navrhnutý pre efektivitu. Vysoko kapacitné 300 ml atramentové zásobníky vyžadujú menej častú výmenu a rýchlo vymeniteľné zásobníky umožňujú výmenu bez zastavenia tlače. Automatické e-mailové upozornenia vás informujú, že treba vymeniť atramentový zásobník, doplniť médiá alebo že tlač je ukončená. Najnovší softvér dostanete zadarmo a získate s ním potrebnú podporu pre vysokú produktivitu už od začiatku. Zabudovaný 250 GB pevný disk umožňuje jednoduché uloženie veľkých tlačových úloh, gigabitové ethernetové pripojenie podporuje rýchly prenos dát – dokonca aj pri správe rozsiahlych tlačových úloh.

Všestranná tlač

Model iPF6400S je vybavený celým radom funkcií, ktoré zaručia fantastické výsledky pri tlači v mnohých rôznych formátoch. Jedinečná kalibrácia farieb spoločnosti Canon využíva zabudovaný snímač hustoty farby, ktorý pomáha optimalizovať výstup na výtlačkoch veľkých formátov. Voliteľná jednotka spektrofotometra zaručuje rýchle meranie farieb a možnosť naplánovať kontrolu farieb, čím zaručí pohodlnú a prísnu kontrolu farieb pri všetkých úlohách. Model iPF6400S je celkovo všestranným riešením pre mnoho aplikácií – od tlače plagátov až po vysoko kvalitnú plátnovú produkciu.

Plne vybavený softvér

Model iPF6400S sa dodáva so štedrou dávkou najnovšieho komplexného softvéru. Vďaka integrovanému tlačovému riešeniu pre fotografie (tlačový zásuvný modul pre Photoshop), plagáty (PosterArtist) a MS Office (tlačový zásuvný modul pre Office) a tiež funkcii priamej tlače a zdieľania môžete jednoducho priamo tlačiť súbory vo formátoch TIFF, JPEG a PDF a rozvíjať už existujúce činnosti pre lepší výkon a výsledky.

Na stiahnutie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3):