0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Obchodník junior - študent VŠ, minimálne 0,5 úväzok, Bratislava, Žilina

Miesto práce
Naši obchodníci pôsobia v Bratislave a v každom krajskom meste v SR. Prioritne hľadáme kolegov pre región Bratislava a Žilina

Náplň práce
Hľadáme obchodníka juniora - študenta VŠ na riešenie obchodných prípadov a nasledovné činnosti:
- dodávka komplexného tlačového prostredia a digitalizácie dokumentov
- dodávka multifunkčných zariadení, tlačiarní, dokumentových skenerov, súvisiacich softvérových riešení a služieb
- prenájom kopírovacej a tlačiarenskej techniky
- súvisiace administratívne práce

Vybraný kandidát sa bude pod dohľadom skúsenejších obchodníkov starať o zverených klientov v regióne a postupne osamostatňovať. Súčasťou náplne je akvizičná činnosť. Po ukončení štúdia ponúkame pokračovanie práce na pracovnú zmluvu.

Pracovná pozícia je najvhodnejšia pre študentov 4.-5. ročníka VŠ

Požiadavky
- študent VŠ - odbor IT, obchod a pod.
- anglický jazyk, aktívne slovom a písmom
- práca s PC na užívateľskej úrovni
- vodičský preukaz

Zamestnanecké výhody, benefity
- predpokladáme polovičný úväzok - 20 hodín týždenne, je možnosť dohodnúť sa aj na vyššom úväzku, ak má študent časový priestor
- služobné auto, po dohode je možné používať aj na súkromné účely
- notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
- pravidelné vzdelávanie a teambuildingy
- program Multisport

Ak máte záujem o túto pozíciu, vyplňte prosím formulár.