0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Hľadáte nové výzvy a uplatnenie Vašich schopností? Kľudne sa nám ozvite.

Práca s produktmi a IT riešeniami celosvetovo známej značky Canon Vám umožní napredovať spolu s nami. Najčastejšie hľadáme nových kolegov v oblasti obchodu a IT. Obchodníci, konzultanti , IT špecialisti a servisní technici sú vítaní. Dvere majú otvorené aj šikovní študenti, ktorí začínajú u nás svoje pôsobenie už počas štúdia na vysokej škole.

Voľné pracovné miesta zverejňujeme na našich stránkach a na vybraných pracovných portáloch. Ak máte záujem dať nám o sebe vedieť, pošlite nám Váš životopis aj v prípade, ak aktuálne neponúkame žiadne voľné miesto. Určite sa Vám ozveme.

Voľné pracovné pozície

Program pre študentov

Do nášho programu pre študentov hľadáme perspektívnych kandidátov, ideálne v štvrtom a piatom ročníku štúdia na vysokej škole. Študenti, ktorí majú čas a chuť pracovať sú u nás vítaní. Po ukončení štúdia plynule prechádzajú do trvalého pracovného pomeru a plynule pokračujú v práci. Rozsah práce a spôsob je na individuálnej dohode, obvyklá je spolupráca na ½ uväzku. Myslíme to naozaj vážne, preto študenti majú všetky benefity našich zamestnancov, vrátane auta, ktoré je možné po dohode využívať aj na súkromné účely.
Ak Vás takáto forma práce oslovila, kontaktujte nás so svojim životopisom aj v prípade, ak sme nezverejnili voľnú pozíciu.