0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon imagePROGRAF PRO-1000

Tlačte v špičkovej kvalite pomocou stolovej tlačiarne formátu A2, ktorá ponúka vysokú úroveň farieb a detailov. Pokročilý systém 12 atramentov verne oživí vaše zábery

Viac detailov

Detaily produktu

Viac detailov a farieb ako kedykoľvek predtým

Profesionálna, vysokokvalitná tlač 

Jedinečný 12-atramentový systém na báze pigmentu, ktorý využíva toto zariadenie , zaručuje mimoriadne kvalitné výtlačky s rozšíreným farebným rozsahom. Nová séria atramentov LUCIA PRO zahrnuje fotografickú čiernu, matnú čiernu, sivú a fotografickú sivú, ako aj špecializovaný atrament optimalizujúci sýtosť farieb (tzv. Chroma Optimiser), ktorý zaručuje profesionálnu kvalitu čiernobielych výtlačkov so zvýšenou sýtosťou čiernej a vyrovnaným leskom. Zariadenie imagePROGRAF PRO-1000 pomáha používateľom dosiahnuť výtlačky s hladkými prechodmi, nižšou zrnitosťou a potlačeným efektom tzv. bronzingu.

Nový systém spracovania obrazu L-COA PRO použitý v zariadení imagePROGRAF PRO-1000 zaručuje správne vyváženie a zmes atramentov, precízne umiestnenie kvapôčok atramentu a najvyššiu kvalitu fotografií na profesionálnej úrovni. Tlačiareň zvyšuje kvalitu aj využívaním obrazových dát s vysokým rozlíšením 1200 ppi, ktoré sú výsledkom vyššieho počtu pixelov súčasných digitálnych fotoaparátov. Táto pridaná funkcia zaručuje hladšie a jemnejšie línie na výtlačkoch.

Okamžitá integrácia a rozšírené možnosti pripojenia 

Tlačiareň imagePROGRAF PRO-1000 umožňuje využívanie zásuvného modulu Canon Print Studio Pro na rýchlu tlač z rozličných pokročilých editačných softvérových balíkov, napr. Adobe Photoshop a Lightroom. Rozsiahle možnosti pripojenia imagePROGRAF PRO-1000 ponúkajú aj bezdrôtovú tlač z rôznych zariadení vrátane notebookov, počítačov, tabletov, inteligentných telefónov a fotoaparátov. Podpora cloudovej tlače umožňuje aj priamu tlač fotografií uložených v populárnych online úložných službách, napr. Dropbox a Google Drive. Integrácia tlačiarne imagePROGRAF PRO-1000 do existujúcich profesionálnych pracovných postupov uľahčí fotografom vernú a efektívnu tlač fotografií.

Vylepšený odraz svetla, redukcia bronzového efektu

Technológia atramentov Chroma Optimiser od spoločnosti Canon pomáha pri tlači na lesklý papier dosahovať jednotný lesk. Optimalizátor farebnosti sa aplikuje na celú plochu tlačenej snímky, vďaka čomu reguluje povrchový odraz a dodáva výsledným výtlačkom prirodzené farby. Výsledkom sú snímky so sýtejšou čiernou a vyššou odolnosťou voči nechcenému efektu bronzového zafarbenia.

Dokonalé čiernobiele výtlačky

Vďaka systému štyroch špeciálnych monochromatických atramentov LUCIA PRO – fotografickej čiernej, matnej čiernej, sivej a fotografickej sivej – môžete vytvárať fantastické čiernobiele výtlačky s neutrálnymi odtieňmi.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3):