0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon imagePROGRAF iPF6450

Navrhnuté pre produktivitu a neustále prvotriedne výsledky

Zariadenie iPF6450 predstavuje 24”/609,6 mm 12-farebnú atramentovú tlačiareň na báze pigmentového atramentu, ktorá prináša špičkovú kvalitu tlače, vynikajúcu spoľahlivosť a výnimočnú univerzálnosť s interným pevným diskom.

Viac detailov

Detaily produktu

Kľúčové vlastnosti

  • Produkcia 24-palcových výtlačkov
  • 250 GB pevný disk
  • 12-farebný tlačový systém LUCIA EX
  • Atramentové zásobníky typu „hot swap“ pre vysokú produktivitu
  • Voliteľná jednotka spektrofotometra a funkcia Calibration Link
  • Špičková obrazová kvalita a presnosť tlače
  • Doplnok pre aplikáciu Photoshop, ktorý šetrí čas a peniaze

Konzistentne vysoká kvalita tlače a konceptov

Tlačiareň iPF6450 je určená pre oblasť grafickej výtvarnej tvorby so špeciálnym zameraním na fotografické, umelecké a konceptové aplikácie.

Táto veľkoformátová tlačiareň využíva inovatívny 12-farebný systém Canon na báze pigmentového atramentu s technológiou spracovania obrazu, ktorý prináša široký farebný gamut, hladké farebné prechody, redukované bronzovanie a vysokú odolnosť výtlačkov voči mechanickému poškodeniu.

Používatelia sa môžu spoľahnúť na toto zariadenie vzhľadom na vylepšenú čiernobielu reprodukciu a stupňovanie farieb v tmavých oblastiach, čoho výsledkom je výnimočná kvalita tlače nevyhnutná na účely reprodukcie fotografií. Presnosť textu a čiar, obohatená o vynikajúcu harmóniu farieb, znamená, že táto tlačiareň je ideálna na účely konceptovej tlače s vysokými nárokmi na precíznosť.

Univerzálnosť

Tlačiareň iPF6450 je kompatibilná so systémami na správu farieb na báze profilov ICC a dokáže bez problémov spolupracovať s externými aplikáciami RIP s podporou produkčných, fotografických i konceptových aplikácií.

Do tlačiarne iPF6450 môže používateľ v prípade záujmu namontovať voliteľný spektrofotometer. Toto zariadenie poskytuje stabilné a konzistentné farby a ako jediné je vybavené prepínateľným UV filtrom. Používatelia majú na výber zo širšieho spektra médií s konzistentným pracovným tokom. Dokonca majú možnosť kontrolovať tlačiareň iPF6450 vybavenú spektrofotometrom na jednom mieste a 12-farebné veľkoformátové tlačiarne na inom mieste, čím vo výsledku dokážu optimalizovať výstup s funkciou Calibration Link. Tlačiareň tiež podporuje najrôznejšie druhy médií.

Jednoduché použitie

Veľký, jasný a dobre čitateľný displej LCD zjednodušuje obsluhu zariadenia iPF6450. Bohatý sortiment doplnkov pre počítače Mac a PC zjednodušuje bežné úlohy, ako je manipulácia, nastavovanie a konceptová tlač snímok, optimalizácia ich kvality a pridávanie okrajov. Nastaviť pracovné procesy, ktoré automatizujú mnohé z uvedených činností, je doslova hračka.

Maximálna produktivita, minimálna doba mimo prevádzky

Zariadenie iPF6450 obsahuje vstavaný 250 GB pevný disk, ktorý umožňuje vysoko efektívnu tlač a zjednodušuje opakovanú tlač úloh a zvládanie veľkých objemov údajov. Jej 130 ml a 300 ml atramentové zásobníky typu „hot swap“ je možné vymeniť bez prerušenia tlače v záujme zachovania maximálnej produktivity.

Efektívne riadenie nákladov

So vstavaným softvérom na evidenciu nákladov je mimoriadne jednoduché sledovať náklady na jeden výtlačok, vďaka čomu dokáže používateľ poľahky vyčísliť návratnosť investície.

Pridaná hodnota

V základnej výbave sa dodáva aj softvér s pridanou hodnotou, ktorý je vhodné na rôzne účely použitia - od profesionálnej fotografie po vnútropodnikovú posterovú tlač.

Na stiahnutie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4):