0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon i-SENSYS LBP653Cdw / LBP654Cx

Monofunkčné farebné laserové tlačiarne s najnovším rýchlejším systémom schopným tlače rýchlosťou 27 str./min. a dotykovým displejom

Viac detailov

Detaily produktu

Rad LBP650, určený pre rastúce podniky, ponúka rýchlosť tlače 27 str./min. a technológiu vylepšených farieb. Model LBP654Cx disponuje 12,7 cm (5”) dotykovým displejom a knižnicou médií, vďaka čomu poskytuje komplexné laserové tlačiarenské riešenie.

Intuitívna dotyková obrazovka

Využívajte rýchly a jednoduchý prístup k funkciám tlačiarne LBP654Cx vďaka elegantnej 12,7 cm (5”) dotykovej obrazovke. Displej bez tlačidiel umožňuje používateľom prechádzať funkciami na paneli jediným ťuknutím, čím sa šetrí čas a zvyšuje efektivita. Prehľadné rozloženie a intuitívny dizajn umožňujú používateľom rýchly prístup k často používaným funkciám s minimálnym zaškolením.


Inovatívne aplikácie

Tlačiareň LBP654Cx je vybavená aplikáciami, ktoré šetria čas, zjednodušujú tlač a zlepšujú efektivitu používateľov. Knižnica aplikácií umožňuje tlač formulárov, šablón a ďalších dokumentov stlačením jediného tlačidla bez potreby pripojenia akéhokoľvek zariadenia. Navyše si môžete vytvoriť prispôsobený šetrič obrazovky, na ktorom sa zobrazujú používateľom dôležité správy v pohotovostnom režime.

Mobilizácia malých podnikov

Séria LBP650 vyvinutá s ohľadom na potreby súčasných malých podnikov je kompatibilná so službami AirPrint (Apple) a Mopria (Android), vďaka čomu môžu používatelia využívať svoje mobilné zariadenia naplno. Model LBP654Cx takisto podporuje párovanie pomocou NFC a QR kódu, čo umožňuje rýchly a pohodlný prístup k tlačiarni, a pripojenie Wireless Direct, vďaka ktorému môžu hostia tlačiť bez potreby bezpečných prihlasovacích údajov k sieti. Mobilná aplikácia Canon PRINT Business tiež poskytuje niekoľko užitočných nástrojov, ktoré ešte viac vylepšujú mobilnú prácu.

Rýchlejšia tlač

Pre malé podniky je dôležité, aby boli čo najproduktívnejšie. Preto spoločnosť Canon prepracovala motor série LBP650 tak, aby zaistil rýchlu tlač až do 27 strán za minútu. Takýto rapídny výkon zvyšuje efektivitu používateľov bez kompromisov na kvalite a produkuje zakaždým spoľahlivý a pôsobivý výstup.

Farba, ktorá zapôsobí

Úplne nová laserová technológia spoločnosti Canon zlepšuje tlač vďaka úžasným odtieňom, ktorý pútajú pozornosť. Napriek vysokej rýchlosti tlače rad LBP650 nerobí žiadne kompromisy na kvalite. Produkuje úchvatné a živé farby, vďaka ktorým bude každý dokument pôsobivý. Či už ide o predajné, marketingové, alebo len interné účely, tlačiarne Canon LBP650 maximalizujú zapôsobenie vašich komunikácií.

Menej údržby, viac prevádzky

Údržba radu LBP650 je minimálna a vďaka systému automatického odstraňovania pečate tonera je výmena spotrebného materiálu jednoduchšia. Navyše univerzálne (a voliteľné vysokovýťažné) kazety zaisťujú dlhší chod tlačiarne, zatiaľ čo zabudované monitorovanie spotrebného materiálu pomáha malým podnikom efektívnejšie plánovať nákup spotrebného materiálu.
Séria i-SENSYS LBP650

Na stiahnutie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (7):