0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon i-SENSYS MF445dw

Canon i-SENSYS MF445dw Zväčšiť

Tlačte, skenujte, kopírujte a faxujte pomocou kompaktného modelu Canon i-SENSYS MF445dw, ktorý prináša prispôsobiteľné ovládacie prvky, jednoprechodové obojstranné skenovanie a všestranné možnosti mobilnej tlače.

Viac detailov

Detaily produktu

Kompaktná a multifunkčná čiernobiela laserová tlačiareň Canon i-SENSYS MF445dw pomôže vašej malej alebo stredne veľkej firme pohnúť sa vpred. Vďaka prispôsobiteľnému ovládaniu a bezpečnej tlači na kód PIN nebola maximalizácia potenciálu firmy nikdy tak jednoduchá.

Efektivita pracovných postupov

Vyhovejte nárokom ambiciózneho podnikania vďaka robustnej a spoľahlivej tlačiarni s rýchlym výrobným časom. Táto séria prináša tlač rýchlosťou až 38 str./min vo formáte A4 a ponúka obojstrannú tlač ako štandard. O prémiový pracovný postup sa postará aj obojstranné jednoprechodové skenovanie.

Prispôsobené na mieru

Upevnite efektivitu s Knižnicou aplikácií. Tlačidlá na obrazovke automatizujú a zrýchľujú plnenie každodenných úloh vrátane tlače uložených formulárov, skenovania do e-mailu alebo kopírovania dokumentov, ktoré dokážete otvoriť len jediným stlačením tlačidla. Aj obrazovku v pohotovostnom režime si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovala vám a potrebám vášho podnikania.

Bezproblémové možnosti pripojenia

Prevezmite kontrolu za chodu s plynulým mobilným pripojením. S aplikáciou Canon PRINT Business môžete tlačiť bezdrôtovo zo smartfónov alebo tabletov alebo tlačte priamo bez aplikácie vďaka kompatibilite s technológiami AirPrint (iOS) a Mopria (Android).

Zabezpečenie a kontrola

Postavte bezpečnosť na prvé miesto vďaka zabezpečenej tlači na kód PIN, ktorá obmedzuje prezeranie dôverných dokumentov. Získajte dokonca ešte väčšiu bezpečnosť prostredníctvom správy Universal Login Manager (eULM) a uniFLOW na tlačiarňach MF446x a Mf449x, ktorá na zvýšenie súkromia poskytuje používateľovi možnosť overenia.

Vysoká kvalita

Či už tlačíte predajnú ponuku, alebo malé dokumenty na interné použitie, tlačiareň Canon i-SENSYS MF445dw sa po každý raz postará o vysokokvalitné výtlačky vďaka zdokonaleným tonerovým kazetám, ktoré sa teraz dodávajú s technológiou automatického odstránenia pečate.

Technické údaje zariadenia Canon i-SENSYS MF445dw

  • Skutočná multifunkčnosť: Tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie
  • Vysoké rýchlosti tlače: 38 str./min. jednostranne (A4)
  • Intuitívne ovládanie: 12,7 cm dotyková obrazovka LCD
  • Mobilná tlač: Kompatibilná so systémami Android a iOS
  • Kompaktný dizajn: Kompaktný a priestorovo úsporný model
  • Zabezpečená tlač: Uvoľnenie dokumentov PIN
  • Knižnica aplikácií: Prispôsobiteľné aplikácie na obrazovke
  • Zdokonalené tonerové kazety: Vysokokvalitné a bez neporiadku

  

Na stiahnutie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (22):