0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro

Pod názvom imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro sa ukrýva riešenie na poskytovanie vysoko efektívneho a spoľahlivého monochromatického výstupu, ktoré skutočne zjednoduší vaše pracovné postupy a vynikne v podnikových prostrediach aj prostrediach nízkokapacitnej produkcie.

Viac detailov

Detaily produktu

Kľúčové vlastnosti

  • Čiernobiela tlač, 85 str./min.
  • Mimoriadne vysoká výstupná rýchlosť pri práci s ťažkými médiami
  • Vyšší výkon pri podávaní a podpora pre voľné veľkosti
  • Kapacita až do 7 700 listov a flexibilná manipulácia s médiami
  • Flexibilné a produktívne funkcie na vykonávanie koncových úprav
  • Plynulé a produktívne skenovanie
  • Jednoduchá správa zariadenia a tlačového parku
  • Pokročilé možnosti zabezpečenia
  • Nízka spotreba energie

Zdokonalený výkon

Model imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro je navrhnutý na dosahovanie maximálnej produktivity aj v tých najnáročnejších prostrediach nízkokapacitnej produkcie a vyznačuje sa vysokými rýchlosťami tlače až do 85 čiernobielych strán za minútu. Tento model dokáže udržať konštantnú výstupnú rýchlosť aj pri tlači na ťažké médiá. Vysoká kapacita zásob papiera, efektívne spracovanie informácií a obrázkov vďaka pokročilým čipom imageCHIP a možnosť vloženia tonera počas prevádzky zaisťujú výkonnú a spoľahlivú tlač s minimálnou potrebou manuálneho zasahovania.

Zvýšte svoju produktivitu vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu s veľkou farebnou dotykovou obrazovkou a dobrou odozvou, pomocou ktorého poľahky vykonáte akúkoľvek úlohu. Rozšíriteľná podpora pre mobilné a flexibilné štýly práce dokáže zvýšiť efektivitu pracovníkov, keďže im umožňuje snímať alebo tlačiť dokumenty a získať prístup k určitým cloudovými aplikáciám aj v prípade, že nie sú v kancelárii. Pokročilé funkcie prispôsobenia umožňujú používať jedinečné a osobné rozhranie naprieč celým tlačovým parkom – každý používateľ si môže prispôsobiť rozhranie svojim konkrétnym pracovným požiadavkám. Skenujte a konvertujte dokumenty do formátov prehľadávateľných súborov PDF, Microsoft® Word a Microsoft® PowerPoint prostredníctvom podávača dokumentov na obojstranné skenovanie dokumentu s jedným prechodom, ktorý pojme až 300 originálov. 

Efektivita pracovných postupov

Funkcie flexibilného spracovania médií vám umožňujú vybrať si z veľkého počtu zdrojov papiera a používať ťažké média s hmotnosťou až do 256 g/m2. Vytvárajte profesionálne vyzerajúce správy, brožúry, bulletiny, príručky, návrhy a zmluvy pomocou flexibilných funkcií koncových úprav, ako je profesionálne dierovanie, skladanie, vkladanie a zošívanie dokumentov a tvorba brožúr. Voliteľný vnútorný dierovač, ekologické zošívanie a zošívanie na vyžiadanie vám pomôžu efektívnejšie využiť váš existujúci tlačový park.

Natívna podpora pre odvetvové štandardy ako Genuine Adobe PostScript a PCL zaisťuje bezproblémové začlenenie do sietí a podnikových riešení. Voliteľný tlačový radič imagePASS, ktorý je ideálnou voľbou do prostredia s rušnou prevádzkou, poskytuje robustné funkcie spracovania, automatizáciu prostredníctvom riešení Hot Folders a virtuálnych tlačiarní a tlač rozličných údajov.

Riadenie nákladov

Vďaka možnosti uplatňovania pravidiel pre tlač, monitorovaniu výstupu a možnostiam obmedzenia používania pre jednotlivých používateľov model imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro prispieva k obmedzeniu nepotrebnej tlače, podporuje návratnosť nákladov a pomáha dosahovať úsporu financií vynakladaných na papier a toner. Ponúka úzku integráciu s riešeniami na správu výstupu, ako je uniFLOW, a poskytuje možnosť podrobného sledovania, vykazovania a analýzy nákladov.
Spojenie zaručenej kvality a spoľahlivosti s možnosťami diagnostiky a pomoci na diaľku môže prispieť k zníženiu nákladov skrátením odstávok a času potrebného na riešenie problémov zo strany oddelenia IT na minimum.

Zabezpečte svoje dôverné informácie

Pravidlá a nastavenia na zvýšenie bezpečnosti môžete poľahky vytvárať, spravovať a uplatňovať z jedného miesta. Môžete kontrolovať prístup k zariadeniu na zabránenie jeho neoprávnenému používaniu a dokonca zvýšiť bezpečnosť zakázaním používania určitých funkcií určitým používateľom. Na zvýšenie dôvernosti dokumentov sú štandardne k dispozícii funkcie ako bezpečná tlač, poštová schránka, ale aj bezpečné vymazávanie úloh a úplné šifrovanie jednotky pevného disku. Vašu sieť ochraňuje filtrovanie podľa adries IP a MAC a prenos informácií do a zo zariadenia je zabezpečený protokolom IPSEC. 
Jednotlivé voliteľné funkcie na zaistenie bezpečnosti zariadenia, siete a dokumentov spĺňajú tie najvyššie štandardy a zahŕňajú všetky aspekty zabezpečenia informácií. 

Buďte ohľaduplní k životnému prostrediu

Toto zariadenie schválené programom ENERGY STAR® ponúka prvotriedne hodnotenie TEC* a v režime spánku má spotrebu 1 W alebo menej. Rôzne technológie zahŕňajúce opravy na vyžiadanie, senzory pohybu, funkcie vypínania na diaľku a plánovania vypnutia a nehlučné finalizačné zariadenia skvalitňujú pracovné prostredie a prispievajú k energetickej efektivite. Model imageRUNNER ADVANCE 8585 Pro je vyrobený s použitím biologicky neškodných a recyklovaných plastov a nová ekologická zošívačka okrem toho zošíva papier bez použitia kovových spiniek, čo ešte viac znižuje množstvo vznikajúceho odpadu.

* Bežná spotreba energie. Metodiku definovala spoločnosť ENERGY STAR (www.eu-energystar.org).

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6):