0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon Oce PlotWave 750

Osvedčená technológia produktívnej veľkoformátovej tlače

Chráňte životne dôležité údaje ešte bezpečnejšie a užite si až 1 050 metrov neprerušenej produkcie so 6 zvitkami médií a integrovaným skladaním. Multifunkčný čiernobiely ploter Océ PlotWave 750 vám umožní splniť požiadavky na dokumenty v tlačovom prostredí veľkých oddelení a centrál.

Viac detailov

Detaily produktu

Kľúčové vlastnosti

  • 9 výtlačkov vo formáte A1 za minútu
  • Okamžité spustenie tlače vďaka technológii Radiant Fusing
  • Až 6 zvitkov
  • Pôsobivé bezpečnostné funkcie
  • Trvácnosť
  • Pôsobivé mobilné/sieťové možnosti
  • Intuitívna a ergonomická obsluha

Osvedčená technológia

Ploter Océ PlotWave 750, založený na viacnásobne ocenenom ploteri Océ TDS750, je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky na komplexné, veľkoformátové dokumenty spoločností v oblasti architektúry, strojárstva a stavebníctva.

Pokročilé sieťové možnosti a zabezpečenie

Mnohé rozhodnutia vo svete techniky sa prijímajú priamo na mieste. Dokumenty sa preto musia aktualizovať a produkovať flexibilným spôsobom. Nástroje Océ Mobile WebTool a Océ Publisher Express umožňujú kedykoľvek a kdekoľvek zachytiť zmeny, ku ktorým dochádza. V prípade zložitejších projektov ponúka dodatočnú flexibilitu nástroj Océ Publisher Select.

Sieťové možnosti zariadenia Océ PlotWave 750 sú podporené prísnymi bezpečnostnými funkciami zahŕňajúcimi antivírusovú podporu, HTTPS alebo dokonca IPsec.

Rýchlosť a produktivita

Dodržte krátke termíny a pracujte efektívne vďaka technológii Océ Radiant Fusing poskytujúcej okamžitú výkonnosť. Vytvorte viac ako 27 výtlačkov formátu A1 ešte skôr, než ostatní vôbec začnú tlačiť, a permanentne dosahujte výstup 9 výtlačkov formátu A1 za minútu – aj s rôznymi formátmi. Vďaka 6 zvitkom médií, stohovaču Océ Double Decker Pro a zabudovaným rezačkám môžete bez prerušenia vytlačiť a založiť až 1 050 metrov výstupu. Skenujte a kopírujte dielenské výkresy, farebné označenia a iné technické dokumenty prostredníctvom jedného rýchleho kroku na okamžitú archiváciu a distribúciu.

Nákladovo efektívna tlač

S týmto nákladovo efektívnym systémom dosiahnete pôsobivú návratnosť investícií. Vyberte kombináciu funkcií na manipuláciu s dokumentmi, ktorá najlepšie zodpovedá vašim rozpočtovým požiadavkám a veľkosti a rozsahu vašich potrieb v oblasti dokumentov. Vďaka trvácnym súčastiam odolným voči opotrebovaniu a zabezpečujúcim dlhú funkčnosť a podpore diaľkového servisu získate spoľahlivý prevádzkový čas s menším počtom zaseknutí, kratšími prestojmi a menším počtom servisných návštev. Na rozdiel od porovnateľných systémov, ktoré vám ponúkajú štvorročnú životnosť, je tento systém navrhnutý tak, aby vydržal sedem alebo viac rokov.

Jednoduchosť používania

Všetko od vkladania zvitkov médií a tonera až po správu tlačových úloh bolo dôkladne navrhnuté tak, aby sa dosiahla optimálna ergonómia a vysoká intuitívnosť. Už pri prvom použití očakávajte úžasné výsledky bez potreby riešenia problémov. A vďaka nízkej úrovni hlučnosti, ozónových a tepelných emisií možno tento systém bez problémov umiestniť do kancelárskeho prostredia.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (19):