0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon imagePROGRAF iPF610

Je navrhnutý pre trh tlače CAD, GIS, plagátov a vnútropodnikovej tlače

Viacúčelová tlačiareň iPF610 A1 produkuje živé farby, presné vykresľovanie čiar a bezkonkurenčný výkon, za pomoci ktorých zvládne obsluhovať všetky vaše aplikácie CAD/GIS.

Viac detailov

Detaily produktu

Kľúčové vlastnosti

  • Výtlačky formátu A1 za 31 sekúnd
  • Jednoduchá integrácia s CAD s podporou HPGL/2 a HP RTL
  • 1 200 dpi pre ostrejšie, tenšie čiary a vysoká hustota čiernej pre tlač plánov CAD
  • 5-farebná tlač pre grafiku vynikajúcej kvality
  • K dispozícii 4 možnosti podávania médií

Veľkoformátová tlač pre výnimočnú kvalitu vašich návrhov

Zariadenie imagePROGRAF iPF610 predstavuje 24” (A1) veľkoformátovú tlačiareň, ktorá poskytuje výnimočné výsledky - či už ide o pútavú grafiku pre vašich klientov alebo vykresľovanie podrobných architektonických plánov z vašich aplikácií CAD.

Optimálna kvalita zobrazovania a produktivita pre váš podnik

Zariadenie iPF610 je vybavené 5-farebným systémom pigmentového a farbivového atramentu pre optimálne výsledky vo vašom podniku. Tlačová hlava od spoločnosti Canon o rozmere 1 palca poskytuje reprodukciu pri 1200 dpi, veľkosť kvapôčky 4 pl a úctyhodný počet 15 360 trysiek. Päťfarebný systém reaktívneho atramentu zvyšuje kvalitu výtlačkov zaistením, že bude dochádzať k zníženému rozpíjaniu a že bude zaručená pevná konzistencia obrazu, čím sa budú tvoriť výstupy s vyššou presnosťou a ostrosťou – nech sú akokoľvek zložité.

Vysoké rýchlosti tlače (31 sekúnd pre výtlačky vo formáte A1 v zrýchlenom režime) robia zo zariadenia iPF610 ideálny nástroj na rýchlu tvorbu podrobných plánov v čase, keď sú potrebné – bez potreby odosielať prácu do tlače k miestnej špecializovanej firme.

Ideálne pre špecializované aplikácie CAD

Zariadenie iPF610 bolo navrhnuté na poskytovanie kvalitného vykresľovania čiar a produktivity potrebnej pre špecializované použitie v oblasti CAD. Zariadenie iPF610, ktoré stavia na úspechu svojho predchodcu v podobe zariadenia iPF600, teraz poskytuje plnú podporu pre špecializované formáty súborov CAD HP-GL/2, formáty súborov HP RTL a poskytuje aj ovládač HDI pre systém Windows. 256 MB pamäte s možnosťou rozšírenia zaručuje, že je možné poľahky spracovať aj tie najkomplexnejšie súbory.

Široké možnosti a jednoduché použitie

Ovládací panel na obrazovke LCD ponúka grafické animácie, aby bolo možné rýchlo a jednoducho ovládať zariadenie - aj keď ste doposiaľ nikdy neobsluhovali veľkoformátovú tlačiareň. Tomuto procesu napomáha aj robustný softvér jednoduchý na používanie - preto aj komplexnejšie úlohy je možné realizovať s ľahkosťou.

Aj keď z pohľadu dizajnu sa javí ako veľmi kompaktné, zariadenie iPF610 tiež zahŕňa 4 dráhy pre médiá - valec, kazetu a dve manuálne dráhy - automatické prepínanie medzi zvitkovými médiami len umocňuje výsledný komfort. V skutočnosti systém podávania médií na báze kazety umožňuje založiť nové hárky ešte pred vysunutím predchádzajúceho hárku. Novo navrhnutý systém ventilátorov zaisťuje, že zariadenie je neuveriteľne tiché - čiže pozornosť upútate vašimi výstupmi, nie hlukom.

Na stiahnutie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (21):