0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Canon Océ 940

Océ 940 je off - line skladacie zariadenie vhodné predovšetkým ako doplnok k veľkoformátovým tlačovým a kopírovacím systémo . Zaisťuje rýchle prevedenie vysoko kvalitného skladu a veľmi jednoduché ovládanie. Umožňuje výber štandardných šíriek a typov skladov.

Viac detailov

Detaily produktu

Produktívne skladanie

Océ 940 skladá rýchlosťou 10 metrov za minútu s vynikajúcou kvalitou skladov, takže zloženú kópiu je možné okamžite založit alebo distribuovať.

Skladanie rôznych materiálov

Océ 940 skladá svetlotlačové kópie, kópie a výtlačky z veľkoformátových systémov pracujúcich ako s bežným papierom, tak aj výtlačky na materiáli použivané atramentovými, pružinovými alebo elektrostatickými plotrami. 

Výber spôsobu skladania

Océ 940 ponúka niekoľko typov skladania:

  • 210 mm so zakladacím okrajom
  • 210 mm bez okraja
  • 190 mm ​​bez okraja

U všetkých troch typoch možno navyše vybrať medzi prekladom na poslednej alebo predposlednej stránke. Zrovna tak možno meniť priečny sklad z 297 na 305 mm.

Skladanie, ktoré šetrí miesto

Océ 940 vystačí s pracovným priestorom iba 4m2. Tým značne ušetrí miesto na pracovisku.

Tichá prevádzka

Océ 940 vyniká veľmi nízkou hladinou prevádzkovej hlučnosti. Skladanie tak neruší pracovné prostredie nadmernou hlučnosťou.

Vysoká spoľahlivosť

Océ 940 je výrobok firmy Océ. To zaručuje istotu v zabezpečení všetkých ostatných služieb: rýchly a precízny servis a kompletné služby, zabezpečenie vyškolenými špecialistami firmy Océ.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (19):