Hybridné pracovné prostredie pre všetkých. Canon rozširuje portfólio farebných A3 kancelárskych multifunkcií

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3800, Canon imageRUNNER C3226, uniFLOW a...

Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v hybridnom pracovnom prostredí

Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v...

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň imagePROGRAF si poradí s expresnými termínmi v oblasti architektúry, strojárstva

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň...

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Hybridné pracovné prostredie pre všetkých. Canon rozširuje portfólio farebných A3 kancelárskych multifunkcií

Hybridné pracovné prostredie pre všetkých. Canon rozširuje portfólio farebných A3 kancelárskych multifunkcií

BRATISLAVA, 7. septembra 2021 – Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila dva nové rady multifunkčných tlačových zariadení – imageRUNNER C3226i a imageRUNNER ADVANCE DX C3800, ktoré boli navrhnuté pre efektívne a bezpečné hybridné pracovné prostredie. Tieto najnovšie prírastky rozširujú a dopĺňajú portfólio kancelárskych farebných multifunkcií formátu A3 v ponuke spoločnosti Canon, a to s ohľadom na rozpočet, veľkosť firmy a spôsob práce.

Mnoho spoločností teraz vyvíja nové dlhodobé stratégie pre hybridné pracovné prostredie – zamestnanci sa budú pohybovať medzi centralizovanými kanceláriami, coworkingovými priestormi alebo budú využívať prácu na diaľku odkiaľkoľvek. Kľúčovú úlohu budú hrať zdieľané zariadenia, ako sú farebné multifunkčné zariadenia formátu A3, ktoré pomôžu zaistiť pre zamestnancov potrebnú technologickú infraštruktúru a podporí kontinuitu spolupráce. Nové modely prinášajú vylepšenú konektivitu, produktivitu, udržateľnosť a bezpečnostné funkcie, ktoré zabezpečia neohrozenú spoluprácu v rôznorodých pracovných prostrediach.

 Hybridné pracovné prostredie a produktivita

Nový model imageRUNNER C3226i bol navrhnutý tak, aby podporoval produktivitu v hybridných pracovných prostrediach. Ponúka celý rad funkcií zvyšujúcich výkon a rozširujúcich možnosti využitia, vrátane novej riadiacej jednotky a vyššej rýchlosti tlače – zvládne vyprodukovať až 26 strán A3 za minútu. Nová verzia softvérovej platformy pre zdieľanú tlač uniFLOW 2021.2 navyše prináša rozšírené možnosti skenovania do cloudu a tlače z cloudu – vrátane prepojenia s Microsoft Teams, čo umožňuje firmám lepšie využívať kombináciu cloudových a lokálnych technológií. Používatelia tak majú vždy prístup k najnovším funkciám pre zdieľanie a spoluprácu, nech už pracujú kdekoľvek.

Multifunkcia imageRUNNER C3226i bola vylepšená o prvky umožňujúce jednoduchý servis, ktoré využíva najnovší rad imageRUNNER ADVANCE DX. Údržba je preto rýchla a jednoduchá, čo maximalizuje čas aktívnej prevádzky.

Hybridné pracovné prostredie prináša aj nové bezpečnostné výzvy, pretože zamestnanci zdieľajú informácie na rôznych miestach, niekedy aj mimo firemnú sieť, alebo dokonca pracujú na vlastnom zariadení. Vzhľadom na rastúci počet kybernetických útokov je bezpečnosť niečo, v čom by firmy nemali nikdy robiť kompromisy, nech už majú rozpočet akýkoľvek. Možnosti zabezpečenia zariadenia imageRUNNER C3226i dosahuje najvyššiu úroveň radu imageRUNNER ADVANCE DX a zahŕňa funkcie McAfee Embedded Control, SIEM, TLS 1.3 aj vynútené pozastavenie tlače. Modelový rad imageRUNNER tak disponuje štandardmi zabezpečenia, ktoré Canon bežne využíva na celofiremných úrovniach, čo umožňuje ponúknuť komplexnejšiu podporu podnikom akejkoľvek veľkosti či dostupného rozpočtu a zabezpečiť bezpečnú a plynulú prevádzku.

Nové digitálne možnosti pre firmy zamerané na transformáciu

Rad imageRUNNER ADVANCE DX C3800 nadväzuje na úspech existujúceho radu multifunkčných zariadení formátu A3 pre firemné využitie a je určený špeciálne pre používateľov s vysokými požiadavkami na produktivitu a pre spoločnosti, ktoré chcú posunúť ďalej svoju digitálnu transformáciu. Ponúka všetky výhody, ktoré v oblasti funkcionality a údržby poskytuje model imageRUNNER C3226i, vrátane vylepšeného uniFLOW 2021.2. Navyše prináša ďalšie prvky produktivity a zabezpečenia, ktoré vyhovejú vyťaženým hybridným kancelárskym prostrediam. Vďaka skenovaniu s rýchlosťou 270 snímok za minútu (ipm) ponúkajú rýchly prevod papierových dokumentov do digitálnej podoby, takže zamestnanci môžu rýchlo vytvárať a zdieľať kópie s kolegami pracujúcimi vzdialene.

Celý produktový rad taktiež umožňuje jednoduchú integráciu riešení ďalších tvorcov, ako sú Therefore Online a IRIS, a cloudové služby spoločnosti Canon pre správu dokumentov Cloud Workspace Collaboration – Process Automation, takže sa ľahko začlení do konkrétnych pracovných procesov bez zložitej konfigurácie. Vďaka možnostiam konektivity, ako je NFC a BlueTooth a kompatibilite s uniFLOW a uniFLOW Online, môže rad imageRUNNER ADVANCE DX C3800 ľahko spolupracovať s ďalšími zariadeniami a riešeniami v širšom informačnom workflow spoločnosti. Používatelia sa môžu ľahko pripojiť ku každému zariadeniu, či už sa pohybujú v kancelárii alebo mimo nej, a pristupovať k rôznym službám a softvérovým nástrojom ako k jedinému integrovanému riešeniu. To zaisťuje efektívnu a bezproblémovú hybridnú prácu.

Vďaka ďalším vylepšeným funkciám, medzi ktoré sa radí tlač rýchlosťou až 35 strán za minútu a dodržiavanie najvyšších bezpečnostných štandardov vrátane certifikácie Common Criteria, je rad imageRUNNER ADVANCE DX C3800 ideálnym pre zložité a vyťažené firemné prostredie.