Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v hybridnom pracovnom prostredí

Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v...

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň imagePROGRAF si poradí s expresnými termínmi v oblasti architektúry, strojárstva

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň...

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní...

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX

BRATISLAVA, 25. februára 2021 – Firmy podnikajúce v oblasti architektúry, strojárstva a stavebníctva, maloobchodné predajne a interné tlačové oddelenia majú šancu posunúť svoju tlač výkresov CAD, GIS a plagátov na novú úroveň. Spoločnosť Canon totiž inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX a prináša päť nových modelov: 24-palcový TX-2100, 36-palcový TX-3100, 44-palcový TX-4100 a multifunkčné modely TX-3100 MFP Z36 a TX-4100 MFP Z36. Tieto vysokorýchlostné, vysokokapacitné viacúčelové zariadenia poskytujú bezkonkurenčnú kvalitu tlače a lepšiu manipuláciu s médiami vrátane pokročilého zabezpečenia. To všetko v rámci dobre známeho workflow z pôvodného radu.

Nová úroveň produktivity

Či už ide o kvalitné plagáty alebo viac kópií výkresov CAD vo vysokom rozlíšení, nový rad imagePROGRAF TX zrealizuje bezokrajovú tlač jednoduchým stlačením tlačidla, a to buď z počítača alebo priamo z USB flash disku. Produktivitu zabezpečuje nepretržitá vysokorýchlostná tlač s rýchlosťou až 3,2 stránky za minútu, a to bez nutnosti orezu. Čas ušetrí aj rýchle spustenie stroja a bleskové spracovanie.

Tlačiareň imagePROGRAF TX je navrhnutá pre čo najjednoduchšie použitie. Po vložení role do podávača tlačiareň automaticky načíta typ a šírku média, zatiaľ čo intuitívny ovládací panel so 4,3 palcovou dotykovou obrazovkou poskytne presné informácie o médiách.

V prípade veľkoobjemových úloh ponúkajú tlačiarne tohto radu možnosť využitia dvoch roliek rovnakého média s funkciou výmeny počas tlače a veľkokapacitné atramentové nádrže, ktorá zabezpečia až 350 metrov nepretržitej tlače. V prípade potreby možno prepínať medzi dvoma rolami rôznych typov médií. Voliteľný vysokokapacitný zásobník umiestnený vpredu pojme až 100 výtlačkov A0, a pokiaľ nie je využívaný, dá sa ľahko sklopiť pre úsporu miesta.

Presná tlač, žiarivé farby

Modely inovovaného radu imagePROGRAF TX, ktorý si rovnako ako pôvodný rad drží povesť zariadenia s bezkonkurenčnou kvalitou tlače, kombinujú tlačovú hlavu Canon a päťfarebné plne pigmentové atramenty LUCIA TD. Tie reprodukujú jemné línie, presný text a živé farby aj na obyčajnom papieri bez rozpíjania - čo klienti využijú najmä pre vysoko presné výkresy CAD či plagáty. Výtlačky pre vonkajšie použitie vyniknú vďaka týmto atramentom odolnosťou proti poveternostným vplyvom a možno ich použiť aj s vodeodolnými médiami Canon.

Skenovanie a tlač

Pre rýchle a efektívne skenovanie a tlač disponujú multifunkčné modely imagePROGRAF TX-3100 MFP Z36 a TX-4100 MFP Z36 novo vyvinutým ľahkým skenerom Z36 s technológiou SingleSensor™. Táto inovácia šetrí čas a vykonáva presné, rovnomerné skenovanie po celej šírke, a to bez nutnosti nastavovania nadväznosti viacerých segmentov alebo kalibrácie.

„Pôvodný rad imagePROGRAF TX je medzi zákazníkmi stále veľmi obľúbený. Na základe rastúceho dopytu po rýchlom a flexibilnom dodaní výtlačkov na objednávku a meniacich sa potrieb zákazníkov sme sa rozhodli nový rad optimalizovať. Výsledkom sú vynikajúce funkcie zabezpečujúce vyššiu produktivitu a umožňujúce rýchlejšiu a efektívnejšiu tlač plagátov a výkresov CAD/GIS. Sme presvedčení, že modely nového radu tlačiarní imagePROGRAF TX splnia každodenné potreby veľkoformátovej tlače v akomkoľvek odbore,“ hovorí Junichi Wach, riaditeľ divízie LFP EMEA spoločnosti Canon Europe.

Nový rad imagePROGRAF TX bude v predaji od marca 2021, a to prostredníctvom priamych predajných kanálov a distribučných partnerov spoločnosti Canon. Ďalšie informácie o farebných plotroch Canon imagePROGRAF TX 2100, imagePROGRAF TX 3100, imagePROGRAF TX 4100 nájdete TU

Informácie o univerzálnych tlačiarňach Canon imagePROGRAF TX-3100 MFP Z36 a imagePROGRAF TX-4100 MFP Z36 nájdete TU