i-SENSYS ponúka odpovede

Čo v dnešných časoch musí zvládnuť kancelárska tlačiareň a multifunkcia?

Canon spája sily so spoločnosťou McAfee, aby zákazníkom priniesli najnovšie bezpečnostné inovácie

V dnešnom prepojenom svete je bezpečnosť všetkým. Spoločnosť Canon sa preto...

Spoznajte budúcnosť tlače

V spolupráci so spoločnosťou Canon sme pre Vás pripravili rozsiahly prieskum...

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Nová atramentová multifunkcia spoločnosti Canon

Nová atramentová multifunkcia spoločnosti Canon

 

Canon Europe, svetový líder v odbore zobrazovacích riešení, uvádza na trh nový modelový rad atramentových multifunkčných zariadení s označením WG7500. Multifunkčné zariadenia WG7550F, WG7550 a WG7540 sú navrhnuté presne na mieru malým a stredným podnikom a organizáciám verejného sektoru s obmedzenými rozpočtami. Znižujú totiž náklady na tlač a obmedzujú nutnú údržbu na minimum pri zachovaní maximálnej efektivity a produktivity. Modely radu WG7500 sú tiež prvými multifunkciami, ktoré v sebe ponúkajú intuitívnu technológiu atramentovej tlače. Hravo zvládnu formát A3 a ponúknu veľkoobjemovú tlač a skenovanie vysokou rýchlosťou bez nutnosti kompromisov.

 

 

Produktivita na prvom mieste

Kompaktné A3 zariadenia sa môžu pochváliť vysokou rýchlosťou tlače. Za minútu dokážu vytlačiť až 80 stránok a s obojstranným farebným skenovaním si poradia v priebehu niekoľkých sekúnd. Zariadenia radu WG7500 sú ideálnym riešením pre kancelárie a úrady s mesačným objemom tlače do 5 000 stránok. Zároveň znižujú časové prestoje dokonale premyslenou konštrukciou a malým počtom vymeniteľných častí. Minimalizujú potrebu neustálej údržby, takže zamestnanci môžu pracovnú dobu využívať efektívnejšie. Technológia atramentovej tlače spoločnosti Canon a novo vyvinutá tlačová hlava napomáhajú plynulejšiemu dávkovaniu atramentu, zaručujú vysoko kvalitné výtlačky a obmedzujú nutnosť opakovanej tlače.

Všetky modely WG7550F, WG7550 a WG7540 sú vybavené farebnou dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 12,7 cm, čo prispieva k zvýšeniu produktivity vďaka intuitívnemu a bezproblémovému ovládaniu.

 

Praktické kancelárske riešenie pre každodenné používanie

Modely nového radu prispievajú k zníženiu celkových nákladov a sú zároveň ohľaduplné k životnému prostrediu. Hladšie a plynulejšie podávanie znižuje na minimum riziko zaseknutia papiera a samoobslužné fungovanie zahŕňa tiež automatický prechod do úsporného režimu a automatické vypínanie v súlade so svetovými štandardmi ochrany životného prostredia. Všetky kryty sú umiestnené na prednej a pravej strane, a preto je možné multifunkcie ľahko inštalovať k stene alebo do rohu, čo prispieva k lepšiemu využitiu priestoru v kanceláriách. Nové multifunkcie sa rovnako pýšia nízkou spotrebou elektrickej energie – približne 1,25 kWh za týždeň, čo znižuje ich vplyv na životné prostredie aj náklady na ich činnosť.

„Konkurencia na trhu je trvalo veľmi vysoká, a preto je nesmierne dôležité, aby malé podniky mali dostupné funkcie veľkoobjemovej tlače a rýchleho skenovania bez toho, aby boli obmedzené svojím rozpočtom,“ vysvetľuje SUHAIB Hussain, vedúci špecialista marketingu produktov v spoločnosti Canon Europe. „Neustále sa snažíme rozširovať schopnosti produktívnej tlače do podnikov prostredníctvom multifunkcií s nízkymi nákladmi na tlač a minimálnymi požiadavkami na údržbu, aby žiadna organizácia nemusela byť limitovaná svojím vybavením.“ 

 

  

 

Konektivita znamená funkčnosť

Multifunkčné zariadenia radu WG7500 využívajú rôzne pokročilé funkcie spracovania, napríklad automatickú detekciu veľkosti, kopírovanie dokladov alebo tlač z USB, čo malým podnikom umožňuje tlačiť či skenovať bez nutnosti použiť počítač.

Pridaná hodnota nových multifunkcií ďalej spočíva v schopnosti podporovať moderné pracovné prostredie. Flexibilným pracovníkom umožňujú prístup ku kritickým funkciám tlače a skenovania za behu – môžu ovládať všetky zariadenia cez PC alebo s využitím inteligentných telefónov, tabletov a notebookov. Dostupná konektivita zahŕňa okrem štandardného pripojenia cez firemnú sieť tiež možnosť bezdrôtového pripojenia k modelom WG7550F a WG7550, prípadne cez aplikácie Canon PRINT Business, modul Canon Print Service, Apple AirPrint alebo Mopria. S rozšírenou mobilitou ide ruka v ruke aj silnejšie zabezpečenie, preto zariadenie umožňuje podnikom stanovovať prístupové práva, spravovať tlačiarne z počítača alebo aplikovať obmedzenia na tlačovej a skenovacej úlohy. Pokiaľ ide o spracovanie citlivých obchodných alebo úradných dát, ponúkajú modely radu WG7500 riešenie, ktoré sa vysporiada s výzvami stojacimi pred malými a strednými podnikmi a organizáciami zo všetkých sektorov.

Nové multifunkčné zariadenia ponúkajú aj podporu viacerých protokolov. Používatelia teda môžu operovať s väčším množstvom formátov súborov, ktoré môžu po skenovaní odoslať či uložiť do rôznych cieľov. Sem patrí aj zdieľanie kompaktných alebo prehľadávateľných súborov PDF prostredníctvom e-mailov, faxov, FTP alebo SMB.

Modelový rad WG7500 bude teraz postupne uvádzaný na európske trhy. V celej Európskej únii bude dostupná v druhej polovici roka 2019.

 

Canon WG7550F

• Multifunkčné zariadenie typu 4 v 1
 Čiernobiela a farebná tlač rýchlosťou až 80 strán za minútu
• Jednopriechodové obojstranné farebné alebo čiernobiele skenovanie alebo kopírovanie
• Farebná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 12.7 cm
• Ovládanie mobilným zariadením
• Kompatibilita s aplikáciou Canon PRINT Business, Canon Print Service, Apple AirPrint a Mopria
• Pripojenie do pevných (Ethernet) aj bezdrôtových sietí (WiFi)
• Zabezpečená tlač / Tlač z USB
• Skenovanie do faxu

 

Canon WG7550

• Multifunkčné zariadenie typu 3 v 1
• Čiernobiela a farebná tlač rýchlosťou až 80 strán za minútu
• Jednopriechodové obojstranné farebné alebo čiernobiele skenovanie alebo kopírovanie
• Farebná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 12,7 cm
• Ovládanie mobilným zariadením
• Kompatibilita s aplikáciou Canon PRINT Business, ďalej s Canon Print Service, Apple AirPrint a Mopria
• Pripojenie do pevných (Ethernet) aj bezdrôtových sietí (WiFi)
• Zabezpečená tlač / Tlač z USB

 

Canon WG7540

• Multifunkčné zariadenie typu 3 v 1
• Čiernobiela a farebná tlač rýchlosťou až 70 strán za minútu
• Jednopriechodové obojstranné farebné alebo čiernobiele skenovanie alebo kopírovanie
• Farebná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 12,7 cm
• Pripojenie do pevných sietí (Ethernet)
• Zabezpečená tlač / Tlač z USB