Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň imagePROGRAF si poradí s expresnými termínmi v oblasti architektúry, strojárstva

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň...

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní...

Canon predstavuje rad imagePRESS C170

Canon predstavuje rad imagePRESS C170

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

Kvalitná tlač v kancelárii?

Kvalitná tlač v kancelárii?

BRATISLAVA, 10. októbra 2016 – Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila najnovšie zariadenia zo svojho oceňovaného produktového radu imageRUNNER ADVANCE – modelovú sériu imageRUNNER ADVANCE C7500. 

Canon nové farebné multifunkčné zariadenia pre formát A3 navrhol s cieľom naplniť požiadavky špičkových kancelárskych prostredí na objem i kvalitu tlače a súčasne firmám ponúknuť riešenie, ktoré im umožní znížiť celkové tlačové náklady.

Najnovšie zariadenia imageRUNNER ADVANCE C7580i, imageRUNNER ADVANCE C7570i a imageRUNNER ADVANCE C7565i stavajú na úspechu modelovej série imageRUNNER ADVANCE C7200 a najnovšej generácii platformy imageRUNNER ADVANCE, vďaka ktorej nové zariadenia prinášajú celkom novú úroveň použiteľnosti i správy tlače.

Nepretržitá špičková kvalita

Modelová séria C7500 predstavuje plne profesionálne tlačové riešenie s funkcionalitou pre podnikovú sféru – nové zariadenia sú tak ideálne k nasadeniu vo veľkých organizáciách s väčším počtom používateľov, ktorí vyžadujú možnosť tlače a digitalizáciu dokumentov. Najnovšie multifunkčné zariadenia značky Canon využívajú špičkové technológie typické pre celý produktový rad imagePRESS, a umožňujú tak vytvárať skvelé a pútavé tlače. Modelová séria C7500 je teda ideálna pre všetky firmy, ktoré chcú budovať hodnotu svojej značky i pomocou pôsobivých tlačených dokumentov.

Maximálna návratnosť investícií

Dokumenty vytlačené vo vysokej kvalite sú pre firemných zákazníkov stále dôležitejšie a modelová séria C7500 umožňuje vďaka rôznorodým dokončovacím úpravám na širokej škále médií vytvárať skutočne pútavé dokumenty. Nové multifunkčné zariadenia predstavujú pre podniky obrovskú hodnotu i vďaka svojej spoľahlivosti a produkcii úchvatných výstupov v akomkoľvek okamihu, a to i v prostrediach s naozaj veľkými objemami tlače.

Modelová séria C7500 je založená na najnovšej generácii platformy imageRUNNER ADVANCE, ktorá bude základom i pre všetky budúce zariadenia. Vďaka inteligentnému dokumentovému workflow i intuitívnemu používaniu ešte viac zvyšuje produktivitu tlače. Súčasťou štandardnej dodávky je tiež software Universal Login Manager, ktorý predstavuje jedinečné spojenie autentizácie založenej na užívateľských účtoch s funkciami pre individuálne prispôsobenie a reporting. Nové zariadenia je možné jednoducho integrovať i s voliteľnou platformou uniFLOW, teda s uceleným a centralizovaným riešením pre riadenie užívateľských prístupov i pre správu tlače a skenovanie naprieč celou organizáciou.

Moderný a efektívny wokflow

Modelovú sériu C7500 navrhol Canon na základe spätnej väzby od zákazníkov, a nové zariadenia tak môžu zvýšiť efektivitu a zdokonaliť procesy v celej firme. Nové zariadenia je možné vďaka najnovšej generácii platformy imageRUNNER ADVANCE veľmi jednoducho prispôsobiť jedinečným požiadavkám každého prostredia i individuálnemu workflow, vďaka čomu majú používatelia k dispozícii všetky funkcie pre scbc slovakia_imagerunner advance 7500pracovanie a správu dokumentov, ktoré potrebujú ku zvýšeniu efektivity, zníženiu nákladov i minimalizácii množstva odpadu. Firmy sa dnes usilujú o maximalizáciu produktivity svojich zamestnancov, a to i umožnením vykonávať prácu odkiaľkoľvek. Vďaka bezproblémovej integrácii s podnikovými aplikáciami a ekosystémom cloudov je modelová séria C7500 skvelou voľbou pre naplnenie tohto cieľa – zákazníci môžu nové zariadenia spolu s aktuálnymi procesmi i v rámci existujúcich mobilných prostredí využívať okamžite po inštalácii. Najnovšia séria imageRUNNER ADVANCE C7500 stavia na pôsobivej škále bezpečnostných vlastností i funkcií značky Canon, a môže tak ponúknuť jednoduchšiu správu zabezpečenia i širšiu podporu užívateľských požiadaviek. Vďaka konsolidácii a centralizácii správy nastavení jednotlivých zariadení sa môžu IT manažéri i administrátori tešiť na zníženie záťaže a na riešenie, ktoré bude celkom v súlade s aktuálnymi bezpečnostnými pravidlami organizácie. Súčasťou zabezpečenia je tiež šifrovanie pevného disku, ktoré zaisťuje ochranu dát uložených na multifunkčnom zariadení, a eliminuje tak možný únik obchodných informácií.

„Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C7500 predstavuje jedinečnú súčasť nášho portfólia, ktoré prináša kombináciu najvyššej kvality, bezkonkurenčných možností a celkom skvelú efektivitu z pohľadu nákladov,“ hovorí Dan Woodstock, Project Manager v spoločnosti Canon Europe. „Spolu s tým, ako rastie dôležitosť tlačených dokumentov vo firemnej sfére, zvyšujú sa i nároky na kvalitu a neustálu prevádzkyschopnosť. A novú sériu C7500 uvádzame práve s cieľom naplniť tieto požiadavky. Naše najnovšie multifunkčné zariadenia sa môžu pochváliť maximálnou návratnosťou investícií a zákazníkom prinášajú ako najlepší tlačový a digitalizačný workflow, tak i možnosť riadiť tlačové náklady v rámci celej organizácie.”

 

Zdroj: Canon