Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň imagePROGRAF si poradí s expresnými termínmi v oblasti architektúry, strojárstva

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň...

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní imagePROGRAF TX

Spoločnosť Canon inovuje úspešný rad veľkoformátových produkčných tlačiarní...

Canon predstavuje rad imagePRESS C170

Canon predstavuje rad imagePRESS C170

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

3.generácia pokračuje

3.generácia pokračuje
Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila tri nové multifunkčné zariadenia imageRUNNER ADVANCE C255/355.
Sú navrhnuté tak, tak, aby ponúkli rovnakú používateľskú prívetivosť, a to ako z pohľadu bežného používania, tak i správy multifunkčných zariadení. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a jednoduchej prepojiteľnosti budú nové zariadenia neoddeliteľnou súčasťou stále komplexnejšieho kancelárskeho ekosystému, umožnia jednoduchú integráciu s riešeniami pre dokumentové workflow a efektívne riadenie celkových nákladov.
Okrem toho ponúknu i špičkové ucelené zabezpečenie – to všetko v prevedení s minimálnymi priestorovými nárokmi.

Výkonná platforma pre prepojenú kanceláriu

Canon túto platformu navrhol s cieľom pomôcť zákazníkom zvýšiť produktivitu na ich pracoviskách – imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť užívateľským ovládaním v duchu chytrých telefónov, ktoré je zhodné naprieč celým produktovým radom a umožňuje inteligentné riadenie tlačových nákladov, vzdialenú správu i riešenie problémov a výrazné zvýšenie prevádzkovej efektivity.

Podpora doby mobilnej

Prístup spoločnosti Canon k mobilnému spôsobu práce spočíva v ponúknutí možnosti pracovať odkiaľkoľvek, bezpečne a s pomocou najlepších možných riešení. Túto snahu podporuje široká škála funkcií a vlastností, ktoré sú spoločné pre všetky modely tretej generácie produktového radu imageRUNNER ADVANCE. Obzvlášť dôležité sú nové možnosti mobilného spôsobu práce a podpora konektivity. Zákazníci tak môžu ihneď po zapojení zariadenia využívať mobilnú konektivitu a k dispozícii majú i rad špecifických možností pre zaistenie rovnováhy medzi funkčnosťou a bezpečnosťou tlačového riešenia. Vďaka týmto vlastnostiam je platforma imageRUNNER ADVANCE ideálna i pre agilné pracoviská. Moderné workflow vyžaduje pripojenie k externým zdrojom a pracovnú flexibilitu. Platforma imageRUNNER ADVANCE podporuje zmeny v prístupe ku spôsobu práce pomocou rozsiahlych možností pripojenia k jednotlivým zariadeniam, realizácii jednotlivých úloh i toku dokumentov naprieč organizáciou. Táto platforma je ideálna pre širokú škálu moderných kancelárskych workflow a je kompatibilná s radom mobilných aplikácií pre spracovanie dokumentov i priemyselných štandardov vrátane Apple AirPrint, Google Cloud Print a MOPRIA.
 „V skutočnosti ide o najlepšiu časť nášho portfólia, ktorú sme kedy z pohľadu riešenia celkových tlačových nákladov na strane zákazníkov mali. Ako technológiu vhodnú pre ľubovoľnú riadenú tlačovú službu sme tieto nové zariadenia navrhli tak, aby ideálne vyhovovali vyťaženým moderným pracoviskám a vyžadovali len minimálne priestory i zdroje. S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť dokumentov a obsah pre akékoľvek podnikanie prinášajú naše nové zariadenia zásadné zrýchlenie a zjednodušenie dokumentového workflow,“

Skvelé možnosti práce s digitálnymi dokumentami

Digitalizácia umožňuje pristupovať k dokumentom prakticky odkiaľkoľvek a zvyšuje tak mieru spolupráce i produktivitu pracovníkov. Platforma imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť pokročilými možnosťami elektronizácie pre rýchly a presný záznam informácií, teda vlastnosťami, vďaka ktorým je práca s dokumentami rýchlejšia i efektívnejšia. Technológie značky Canon zjednodušujú vytváranie súborov a ich konverziu do podoby umožňujúcu následnú editáciu i automatické spracovanie digitalizovaných dokumentov v rámci podnikových procesov alebo zaslania do cloudových úložísk, ako je napríklad Google Drive, Evernote alebo Dropbox.

Návratnosť investície

Produktový rad imageRUNNER ADVANCE nie je len synonymom kvalitného hardwaru z dielne spoločnosti Canon, ale predstavuje tiež možnosť vybudovať tlačovú infraštruktúru s intuitívnou správou. Inžinieri i správcovia tlačového prostredia môžu kedykoľvek z osobného počítača, mobilného telefónu alebo tabletu zistiť stav konkrétneho zariadenia vrátane informácií nutných pre údržbu alebo servisný zásah – tieto technológie tak zlepšujú reakčný čas a zvyšujú pravdepodobnosť okamžitého vyriešenia problémov.
 
„Naša najnovšia modelové séria stavia na špičkovej kvalite a možnostiach produktového radu imageRUNNER ADVANCE,“ hovorí Dan Woodstock, Product Marketing Manager spoločnosti Canon Europe. „V skutočnosti ide o najlepšiu časť nášho portfólia, ktorú sme kedy z pohľadu riešenia celkových tlačových nákladov na strane zákazníkov mali. Ako technológiu vhodnú pre ľubovoľnú riadenú tlačovú službu sme tieto nové zariadenia navrhli tak, aby ideálne vyhovovali vyťaženým moderným pracoviskám a vyžadovali len minimálne priestory i zdroje. S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť dokumentov a obsah pre akékoľvek podnikanie prinášajú naše nové zariadenia zásadné zrýchlenie a zjednodušenie dokumentového workflow,“ vysvetľuje Dan Woodstock.
 
„Podniky venujú stále viac úsilia  tomu, aby ich pracoviská boli agilnejšie a umožnili užívateľom pracovať na zariadeniach podľa ich vlastnej voľby. To všetko pri zachovaní dostatočnej miery bezpečnosti s priaznivými nákladmi,“ dodáva Dan Woodstock, ktorý pokračuje: „Najnovšiu generáciu platformy imageRUNNER ADVANCE Canon navrhol s ohľadom na tieto požiadavky i s cieľom ponúknuť známe rozhranie a cloudovú konektivitu. Teda práve také vlastnosti, vďaka ktorým bude táto platforma podporovať zákazníkov v ich raste počas nasledujúcich rokov.“
 
Zdroj: Canon