Hybridné pracovné prostredie pre všetkých. Canon rozširuje portfólio farebných A3 kancelárskych multifunkcií

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3800, Canon imageRUNNER C3226, uniFLOW a...

Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v hybridnom pracovnom prostredí

Canon imageRUNNER C1530 – nové multifunkcie vyvinuté pre spoluprácu v...

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň imagePROGRAF si poradí s expresnými termínmi v oblasti architektúry, strojárstva

Canon predstavuje novinku - zatiaľ najrýchlejšia produkčná tlačiareň...

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek

0850 11 15 15 dispecing@cbcslovakia.sk

3.generácia pokračuje

3.generácia pokračuje
Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila tri nové multifunkčné zariadenia imageRUNNER ADVANCE C255/355.
Sú navrhnuté tak, tak, aby ponúkli rovnakú používateľskú prívetivosť, a to ako z pohľadu bežného používania, tak i správy multifunkčných zariadení. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a jednoduchej prepojiteľnosti budú nové zariadenia neoddeliteľnou súčasťou stále komplexnejšieho kancelárskeho ekosystému, umožnia jednoduchú integráciu s riešeniami pre dokumentové workflow a efektívne riadenie celkových nákladov.
Okrem toho ponúknu i špičkové ucelené zabezpečenie – to všetko v prevedení s minimálnymi priestorovými nárokmi.

Výkonná platforma pre prepojenú kanceláriu

Canon túto platformu navrhol s cieľom pomôcť zákazníkom zvýšiť produktivitu na ich pracoviskách – imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť užívateľským ovládaním v duchu chytrých telefónov, ktoré je zhodné naprieč celým produktovým radom a umožňuje inteligentné riadenie tlačových nákladov, vzdialenú správu i riešenie problémov a výrazné zvýšenie prevádzkovej efektivity.

Podpora doby mobilnej

Prístup spoločnosti Canon k mobilnému spôsobu práce spočíva v ponúknutí možnosti pracovať odkiaľkoľvek, bezpečne a s pomocou najlepších možných riešení. Túto snahu podporuje široká škála funkcií a vlastností, ktoré sú spoločné pre všetky modely tretej generácie produktového radu imageRUNNER ADVANCE. Obzvlášť dôležité sú nové možnosti mobilného spôsobu práce a podpora konektivity. Zákazníci tak môžu ihneď po zapojení zariadenia využívať mobilnú konektivitu a k dispozícii majú i rad špecifických možností pre zaistenie rovnováhy medzi funkčnosťou a bezpečnosťou tlačového riešenia. Vďaka týmto vlastnostiam je platforma imageRUNNER ADVANCE ideálna i pre agilné pracoviská. Moderné workflow vyžaduje pripojenie k externým zdrojom a pracovnú flexibilitu. Platforma imageRUNNER ADVANCE podporuje zmeny v prístupe ku spôsobu práce pomocou rozsiahlych možností pripojenia k jednotlivým zariadeniam, realizácii jednotlivých úloh i toku dokumentov naprieč organizáciou. Táto platforma je ideálna pre širokú škálu moderných kancelárskych workflow a je kompatibilná s radom mobilných aplikácií pre spracovanie dokumentov i priemyselných štandardov vrátane Apple AirPrint, Google Cloud Print a MOPRIA.
 „V skutočnosti ide o najlepšiu časť nášho portfólia, ktorú sme kedy z pohľadu riešenia celkových tlačových nákladov na strane zákazníkov mali. Ako technológiu vhodnú pre ľubovoľnú riadenú tlačovú službu sme tieto nové zariadenia navrhli tak, aby ideálne vyhovovali vyťaženým moderným pracoviskám a vyžadovali len minimálne priestory i zdroje. S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť dokumentov a obsah pre akékoľvek podnikanie prinášajú naše nové zariadenia zásadné zrýchlenie a zjednodušenie dokumentového workflow,“

Skvelé možnosti práce s digitálnymi dokumentami

Digitalizácia umožňuje pristupovať k dokumentom prakticky odkiaľkoľvek a zvyšuje tak mieru spolupráce i produktivitu pracovníkov. Platforma imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť pokročilými možnosťami elektronizácie pre rýchly a presný záznam informácií, teda vlastnosťami, vďaka ktorým je práca s dokumentami rýchlejšia i efektívnejšia. Technológie značky Canon zjednodušujú vytváranie súborov a ich konverziu do podoby umožňujúcu následnú editáciu i automatické spracovanie digitalizovaných dokumentov v rámci podnikových procesov alebo zaslania do cloudových úložísk, ako je napríklad Google Drive, Evernote alebo Dropbox.

Návratnosť investície

Produktový rad imageRUNNER ADVANCE nie je len synonymom kvalitného hardwaru z dielne spoločnosti Canon, ale predstavuje tiež možnosť vybudovať tlačovú infraštruktúru s intuitívnou správou. Inžinieri i správcovia tlačového prostredia môžu kedykoľvek z osobného počítača, mobilného telefónu alebo tabletu zistiť stav konkrétneho zariadenia vrátane informácií nutných pre údržbu alebo servisný zásah – tieto technológie tak zlepšujú reakčný čas a zvyšujú pravdepodobnosť okamžitého vyriešenia problémov.
 
„Naša najnovšia modelové séria stavia na špičkovej kvalite a možnostiach produktového radu imageRUNNER ADVANCE,“ hovorí Dan Woodstock, Product Marketing Manager spoločnosti Canon Europe. „V skutočnosti ide o najlepšiu časť nášho portfólia, ktorú sme kedy z pohľadu riešenia celkových tlačových nákladov na strane zákazníkov mali. Ako technológiu vhodnú pre ľubovoľnú riadenú tlačovú službu sme tieto nové zariadenia navrhli tak, aby ideálne vyhovovali vyťaženým moderným pracoviskám a vyžadovali len minimálne priestory i zdroje. S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť dokumentov a obsah pre akékoľvek podnikanie prinášajú naše nové zariadenia zásadné zrýchlenie a zjednodušenie dokumentového workflow,“ vysvetľuje Dan Woodstock.
 
„Podniky venujú stále viac úsilia  tomu, aby ich pracoviská boli agilnejšie a umožnili užívateľom pracovať na zariadeniach podľa ich vlastnej voľby. To všetko pri zachovaní dostatočnej miery bezpečnosti s priaznivými nákladmi,“ dodáva Dan Woodstock, ktorý pokračuje: „Najnovšiu generáciu platformy imageRUNNER ADVANCE Canon navrhol s ohľadom na tieto požiadavky i s cieľom ponúknuť známe rozhranie a cloudovú konektivitu. Teda práve také vlastnosti, vďaka ktorým bude táto platforma podporovať zákazníkov v ich raste počas nasledujúcich rokov.“
 
Zdroj: Canon